P +48 888 777 277

O Nas

Kontakt

English

Polish

– Recent Projects –


Bore Tech Cleaning Products

The best cleaning products for all guns on the market...

 

Eliminator

Bore Tech Eliminator™ Bore Cleaner jest wiodącym, najwyższej jakości środkiem do czyszczenia luf. Rewolucyjna, opatentowana formuła jest w 100% bezpieczna dla lufy, biodegradalna i z łatwością przewyższa konkurencyjne produkty. Eliminator natychmiast usuwa nalot z węgla i miedzi bez zagrożenia bezpieczeństwa, toksycznych substancji oraz nieprzyjemnego zapachu spotykanego u konkurencji.

Copper Remover

Bore Tech Cu+2 Copper Remover™ używa rewolucyjnej i opatentowanej technologii, która natychmiast usuwa nalot miedzi i jest w 100% bezpieczna dla lufy, bezwonna i biodegradalna. Jest wolna od amoniaku i usuwa miedź szybciej niż konkurencyjne produkty bez zagrożenia bezpieczeństwa oraz bez uwalniania toksycznych substancji często spotykanych w produktach bazujących na amoniaku.

Extreme Grease 10cc

Bore Tech’s Extreme Grease HD jest ultra lepkim preparatem bazującym na formule trzyskładnikowej stworzonej specjalnie dla najlepszego działania broni. Odpowiedni skład zapewnia szeroki zakres działania w różnych temperaturach i eliminuje efekt gumowania często spotykany w konkurencyjnych produktach. Nie wszystkie smary tworzone są jednakowo. Zdobądź taki, który będzie chronił Twoją broń w każdych, nawet ekstremalnych warunkach.

Gun Oil

Bore Tech‘s GUN OIL jest mieszanką syntetycznych olejów klasy premium, Teflonu oraz dodatków chroniących przed korozją. Zapewnia doskonałe smarowanie i ochronę metalowych części broni w bardzo trudnych warunkach.

Carbon Remover

Bore Tech’s C4 Carbon Remover™ ustala standardy dla wysokiej jakości środków do czyszczenia nalotu z węgla, które natychmiast usuwają ciężkie zabrudzenia bez żadnego ryzyka dla bezpieczeństwa, toksycznych substancji i nieprzyjemnego zapachu często spotykanego u konkurencji.

Shotgun Blend

Bore Tech Shotgun Blend Bore Cleaner jest specjalnym, najnowocześniejszym środkiem do czyszczenia lufy, który jest w 100% bezpieczny dla lufy, biodegradalny i z łatwością przewyższa wszystkie inne produkty na rynku nie stwarzając przy tym żadnego ryzyka, substancji toksycznych czy też nieprzyjemnego zapachu. Natychmiast usuwa nalot z prochu, ołowiu i pozostałych substancji pojawiających się po wystrzeleniu amunicji do karabinów gładkolufowych. To najwyższy czas aby przenieść Twoje czyszczenie w 21 wiek.

Chameleon Gel

Bore Tech’s Chameleon Gel™ jest opatentowanym produktem High Tech, który poprzez zmianę koloru wskazuje nam czy lufa jest wyczyszczona dokładnie z takich substancji jak węgiel, miedź, ołów czy też molibden. Ta opatentowana mieszanka chemiczna jest bezwonna, biodegradalna i w 100% bezpieczna dla wszystkich typów luf. Nie wymaga mieszania i szybko czyści lufę do połysku za każdym razem.

Shield XP

Bore Tech’s Shield XP Rust Preventative jest najnowocześniejszą mieszanką, specjalnie sformułowaną aby chronić Twoją broń przed korozją i rdzą. Shield XP penetruje głęboko warstwy metalu, usuwa z nich wilgoć i neutralizuje korozję. Następnie uszczelnia powierzchnię za pomocą szybkoschnącej powłoki, która nie przyciąga piachu, kurzu i innych zanieczyszczeń zapewniając bezpieczeństwo Twojej broni.

wybierz chemię do czyszczenia broni firmy bore tech

Moly Magic

Moly Magic™ jest ekskluzywnym produktem i jedynym środkiem czyszczącym stworzonym specjalnie do usuwania Moly (molibdenu) nagromadzającego się w lufach. Unikalna mieszanka składników pozwala szybko i skutecznie zneutralizować niebezpieczne korozje i usuwać zgromadzony nalot.

 

 

 

 

Rimfire Blend

 Bore Tech Rimfire Blend Bore Cleaner jest specjalnym, najnowocześniejszym środkiem do czyszczenia lufy, który jest w 100% bezpieczny dla lufy, biodegradalny i z łatwością przewyższa wszystkie inne produkty na rynku nie stwarzając przy tym żadnego ryzyka, substancji toksycznych czy też nieprzyjemnego zapachu. Natychmiast usuwa nalot z prochu, ołowiu i pozostałych substancji pojawiających się po wystrzeleniu amunicji do karabinów centralnego zapłonu.

Bore Tech Tef-Dri 1oz

Bore Tech Tef-Dri™ jest najnowocześniejszym lubrykantem tworzącym suchą warstwę ochronną, dzięki wysokiej jakości substancjom wiążącym. Szybko odparowujący nośnik pozostawia bezproblemową, trwałą warstwę, która jest idealna w ekstremalnie zakurzonych i zimnych warunkach. Wybierz ten produkt jeśli zależy Ci na niezrównanym smarowaniu i wydajności wśród tego typu środków.

PRO SHOOTING
Poznanska 5

05-850 Mory

Poland

Telephone -
+48 888 777 277


Gwarancja bezpieczeństwa zakupów

Kliknij i kup, przyspiesz swoje strzelanie

 

® Pro Shooting // All Rights Reserved.   Website Design - EDGE