P +48 888 777 277

O Nas

Kontakt

English

Polish

– Recent Projects –


Bore Tech Cleaning Accessories

 

Bolt Action Tool Kit

The Bore Tech zestaw do czyszczenia komory zamka zbudwowany jest ze stalowego pręta i komfortowej , antypoślizgowej rączki.

Długość zaprojektowana została tak, aby pasowała do większości karabinów. Dla większości łoży i bak zachowana jest bezpieczna odległość.

Rękaw prowadzący Delrin® pozwala na centryczne ulokowanie w Twoim systemie, co zapobiega jakimkolwiek uszkodzeniom delikatnych komponentów systemu zamka.

Wymienialny adapter posiada otwór, który akceptuje bawełniane rolki dostarczone w zestawie.

Te rolki umieszczane są tam poprzez wcisnięcie palcem wskazującym oraz kciukiem zapewniając dobre trzymanie.

Następnie urządzenie przesuwane jest przez system i obraca się aby usunąć uwięzione odpady.

Można również dodać niewielką ilość środka chemicznego na rolkę w celu skuteczniejszego usuwania brudu.

W zestawie znajduje się 8-32 threaded adapter , dzięki któremu możliwe jest używanie szczotek i mopów.

Bore Tech Patch Hog

Pierwszy, oryginalny i wciąż najlepszy zbiór akcesoriów i chemii do czyszczenia broni na rynku. Opatentowany przez firmę Bore Tech wyłapywacz brudnych szmatek (patchy) z łatwością nakłada się na jakąkolwiek lufę i eliminuje bałagan oraz zapach związany z czyszczeniem. Wszystkie odpady i zapach wyłapywane są przez wielorazowego użytku pojemnik z plastiku. The Patch HOG jest prosty, efektywny i pewny w użyciu.

Bore Tech Patch Guide

Bore Tech’s opatentowane CENTERFIRE, BOLT ACTION PATCH GUIDE (prowadnice do czyszczenia luf) zawierają specjalny system nakłuwania materiału czyszczącego, dzięki któremu nie musimy zajmować sobie rąk podczas czyszczenia. Każda prowadnica zapobiega przeciekaniu środków czyszczących do systemu (zamka) i dokładnie ukierunkowuje wyciory chroniąc Twoją lufę. Dostępne dla różnych kalibrów od .17 do .416 (proszę wybrać odpowiedni kolor/model).

Przy doborze wyciora, prosimy wziąć pod uwagę fakt, że prowadnica przedłuża długość lufy o  30 cm.

Patch Guide Nose Cones 3 Pack

Zapasowe noski gumowe do prowadnic do czyszczenia firmy Bore Tech. Zestaw 3 sztuk.

Bore Guides

Bore Tech's regulowana prowadnica do czyszczenia luf jest tańszą wersją Patch Guide. Jest niezbędnym narzędziem do właściwego czyszczenia i zabezpieczenia Twojej broni. Pozwala efektywnie wycentrować Twój wycior w lufie, dzięki czemu zapobiega niepotrzebnemu zużyciu Twojej broni i wyciorów.
The Bore Guide wykonana jest w technice CNC przy zastosowaniu anodowanego aluminium, co zapewnia długotrwałą jakość. Uformowane gumowe noski pozwalają na doskonałe dopasowanie i chronią przed wyciekiem środków czyszczących do komory i systemu zamka.
Zastosowanie do kalibór .17-.25 cal.
Proszę zauważyć, iż prowadnica dodaje około 35cm do długości lufy, w związku z czym należy wziąć to pod uwagę przy dopasowaniu długości wyciora.

Rifle Chamber Mop

Bore Tech’s Proof-Positive Chamber Mops (mopy do czyszczenia komory zamka) są w 100% wykonane z bawełny i doskonale usuwają wszystkie pozostałości z komory po czyszczeniu lufy. Wykonane z wysoką jakością te mopy są obowiązkową pozycją dla każdego strzelca.
Dostępne w 3 rozmiarach.

Rifle Bore Mop

Bore Tech’s Proof-Positive Bore Mops (mopy do czyszczenia lufy) są w 100% wykonane z bawełny i mogą być używane do czyszczenia lufy przy użyciu środków chemicznych a także olejków lub polerowania i suszenia luf. Ich trzpień wykonany jest z matriału, który nie powoduje fałszywych wskazań zabrudzenia miedzią podczas usuwania takowej przy użyciu środków chemicznych do tego przeznaczonych.
Dostępne w różnych kalibrach.

Bore Stix

The Bore Stix© wyciory do czyszczenia luf są najlepszymi, dostępnymi na rynku. Sprężysta stal w połączeniu z nie mieknącą, nie oberającą się powłoką, która jest wystarczająco twarda aby oprzeć się szorstkim cząsteczkom osadzającym się na niej. Duża wyściełana rączka posida 22 stalowe łożyska aby zapewnić niemal bezwysiłkową rotację szczotek lub końcówek w czasie przepychania przez lufę.

Dzięki oznaczeniom na rączce łatwo możemy zidentyfikować Twist Rate naszej lufy.

Bore Tech Brass R-Brush

Bore Tech’s Benchmark Phosphor Bronze Bore Brushes są znane jako najlepsze na rynku i wyznaczają standardy dla innych tego typu produktów, dzięki unikalnej konstrukcji i zastosowanym rozwiązaniom.

Nasze szczotki posiadają podwójną ilość drucików z brązu fosforowego i każdy kaliber ma specjalnie dopasowaną ich średnicę, co w rezultacie daje podwójną powierzchnię szorującą i skraca czas czyszczenia.

Każda jest w 100% bezpieczna dla lufy. Każdy z drucików posiada specjalną pętelkę dzięki czemu nie ma ostrych zakończeń spotykanych w innych produktach.

wybierz akcesoria do czyszczenia broni firmy bore tech

Bore Tech Jags

Bore Tech’s innowacyjne Proof-Positive Rifle Patch Jags eliminują fałszywe wskazania zabrudzenia miedzią, które występują często przy użyciu innych tradycyjnych końcówek mosiężnych w połączeniu ze środkami do usuwania miedzi.
Zbudowane ze specjalnego stopu aluminium i stworzone w celu jak najdokładniejszego czyszczenia, ustanawiają nowe standardy dla efektywnych i w 100% bezpiecznych końcówek.

100% Barrel Safe
100% Brass Free
100% Chemically Resistant
100% Heavy Duty
Uchroń swoją broń przed ekstremalnie twardymi i niszczącymi lufę stalowymi końcówkami. Unikaj tanich, kruchych i frustrujących plastikowych końcówek..
Tradycyjne mosiężne końcówki zawierają ponad 60% miedzi w swoim składzie, przez co dają fałszywe wskazania. Przez wyeliminowanie mosiądzu możemy efektywnie wskazać czy lufa jest wolna od zabrudzeń miedzią.

Nasze końcówki są zaprojektowane aby zapewnić doskonałe czyszczenie i funkcjonalność. Każda z nich jest precyzyjnie wykonana aby pracować bezproblemowo i zapewnić jednakowy nacisk na powierznię lufy.

W połączeniu z wyciorami BORE STIX mamy pewność że nasza lufa jest bezpieczna.

Brass Nylon R-Brush

Bore Tech’s Proof-Positive Nylon Bore Brushes (nylonowe końcówki do czyszczenia luf) eliminują fałszywe wskazania zabrudzeniem miedzią występujące przy czyszczeniu za pomocą tradycyjnych szczotek z brązu w połączeniu ze środkiem chemicznym. Z podwojoną ilością nitek oraz zaokrągloną końcówką te szczotki są wyjątkowo trwałe i zapewniają bezpieczeństwo podczas czyszczenia lufy.

Cotton Patches

Bore Tech's X-Count bawełniane szmatki (patche) do czyszczenia lufy wykonane są w 100% z najlepszej bawełny, posiadają doskonałą absorpcję środków chemicznych oraz świetnie usuwają brud.

Patche dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować je do każdej lufy w zależności od stylu czyszczenia i preferencji.

Dedykowane do użycia z naszym,i końcówkami, ale działają również z końcówkami innych firm..

PRO SHOOTING
Poznanska 5

05-850 Mory

Poland

Telephone -
+48 888 777 277


Gwarancja bezpieczeństwa zakupów

Kliknij i kup, przyspiesz swoje strzelanie

 

® Pro Shooting // All Rights Reserved.   Website Design - EDGE